معلم خصوصی آنلاین یا حضوری

معلم خصوصی آنلاین یا حضوری می‌خواهم.

همراهی شما بزرگترین سرمایه ماست!
بسیار خوشحالیم که با معرفی بهترین معلمان، در اندیشان می‌توانیم یادگیری را برای شما لذت‌بخش و آسان کنیم.

چرا به معلم خصوصی نیاز دارید؟

یکی از مشکلات بیشتر دانش‌آموزان در هر مقطع تحصیلی، این است که هر دانش‌آموزی سبک یادگیری خاص خود را دارد که می‌تواند با بقیه متفاوت باشد. حتما تا الان تجربه کرده‌اید که وقتی در یک کلاس 20 یا 30 نفره هستید هر کدام از دوستان شما میزان و نحوه یادگیری متفاوتی از بقیه دارند. متاسفانه سیستم آموزشی کشور ما به این نکته توجهی ندارد و به همین خاطر ممکن است خیلی از شماها در کلاس مدرسه به خوبی یاد نگیرید و دچار استرس و اضطراب ناشی از عدم یادگیری شوید. این امر موجب کاهش تمرکز و افت تحصیلی شما می‌شود. به همین دلیل یک معلم خصوصی باتجربه و توانمند که بتواند به خوبی به شما آموزش دهد و فهم مطالب درسی را برای شما آسان نماید می‌تواند یادگیری را برایتان لذت‌بخش کند باعث کاهش استرس و افزایش اعتماد به نفس در شما گردد. اندیشان با بررسی دقیق مشکلات و نیازهای آموزشی شما، با معرفی بهترین معلمان همراه شماست تا تجربه یک آموزش با کیفیت را داشته باشید. همین حالا اولین درخواست معلم خصوصی آنلاین یا حضوری خود را ثبت کنید.

آموزش حضوری را ترجیح می‌دهید یا آنلاین؟

همه ما تجربه آموزش حضوری را با فواید و معایب خاص خودش تجربه کرده‌ایم اما آموزش آنلاین از یک سال گذشته به علت بحران موجود، در کشور گسترش پیدا کرده است. 

در واقع آموزش آنلاین، شیوه نوین آموزش است که سالهاست در کشورهای پیشرفته دنیا از آن استفاده می‌شود و نتایج بسیار مطلوبی نیز به همراه داشته است. ولی در کشور ما به دلایل آماده نبودن بستر آن و تجربه نداشتن معلمان با این نوع شیوه تدریس، نتایج قابل قبولی نداشته است. با وجود تمام این مشکلات نمی‌توان از فواید زیادی که آموزش آنلاین برای دانش‌آموزان به همراه دارد چشم‌پوشی کرد. اندیشان با علم به این موضوع امکان برگزاری کلاس خصوصی هم به صورت آنلاین و هم حضوری را برای شما فراهم کرده است.

معلم خصوصی آنلاین یا حضوری

چرا اندیشان آموزش آنلاین را پیشنهاد می‌کند؟

ایجاد عدالت آموزشی

ایجاد عدالت آموزشی

همه دانش‌آموزان دسترسی به معلم باتجربه و توانمند را ندارند، آموزش آنلاین از طریق حذف محدودیت مکان، این امکان را فراهم می‌کند. پس دیگر نگران نباشید هر کجای ایران که هستید می‌توانید با بهترین معلم‌ها از شهرهای تهران، اصفهان، شیراز، مشهد و ... کلاس داشته باشید.

صرفه جویی در زمان

صرفه جویی در وقت و انرژی

اگر در شهرهای بزرگ زندگی می‌کنید حتما گیر کردن در ترافیک و طی کردن مسافت طولانی برای رسیدن به کلاس درس، شما را خسته می‌کند از طریق آموزش آنلاین به راحتی در خانه درس بخوانید و یاد بگیرید.

کاهش آلودگی هوا

کاهش آلودگی هوا

آیا شما هم جز افرادی هستید که نگران سلامتی خود و حفظ محیط زیست هستید؟ همان طور که می‌دانید آلودگی هوا در چند سال گذشته به یکی از معضلات کشور تبدیل شده و موجب تعطیلی‌های زیادی در طول سال شده است. یکی از دلایل اصلی آلودگی هوا استفاده از اتومبیل و ترافیک زیاد در شهرهاست. آموزش آنلاین موجب حذف رفت و آمدها می‌شود و می‌تواند در کاهش این مشکل اثرگذار باشد.

آسایش در سرما و گرما

تأمین آسایش در سرما و گرما

چقدر در تابستان‌های گرم و زمستان‌های سرد مجبور بوده‌اید گرما یا سرما را برای حضور در کلاس تحمل کنید. آموزش آنلاین آسایش شما را تأمین می‌کند تا به راحتی از خانه یاد بگیرید.

برای تجربه آموزش آنلاین با کیفیت به چه چیز نیاز دارید؟

معلم خصوصی آنلاین یا حضوری

لپ تاپ یا گوشی همراه

در اندیشان شما می‌توانید هم از لپ تاپ و هم از گوشی استفاده کنید ولی برای داشتن تجربه آموزش با کیفیت‌تر توصیه می‌کنیم در صورت دسترسی به لپ تاپ از آن استفاده کنید تا در محیط بزرگتری آموزش ببینید.

دسترسی به اینترنت

دسترسی به اینترنت

در آموزش آنلاین به سرعت اینترنت حداقل ............ برای آپلود و ........... برای دانلود نیاز دارید. لطفا سرعت اینترنت خود را از طریق سایت netsanjplus.ir قبل از شروع کلاس تست کنید.

چه چیزهایی اندیشان را از سایر وب سایت‌های آموزشی متمایز می‌کند؟

اندیشان با پشتیبانی 24 ساعته، پاسخگوی کلیه سوالات شما است و به محض اینکه درخواست خود را برای معلم خصوصی آنلاین یا حضوری ثبت کنید از اندیشان برای هماهنگی جهت برگزاری کلاس با شما تماس گرفته می‌شود. اندیشان خدمات آموزشی خود را تضمین می‌کند که با بهترین کیفیت ارائه گردند.

در چه صورت یک معلم خصوصی در اندیشان پذیرفته می‌شود؟

گروه آموزشی اندیشان از بهترین معلمان دعوت به همکاری نموده است. معلمانی که قصد همکاری با اندیشان را دارند از طریق مصاحبه و بررسی درستی رزومه آنها گزینش می‌شوند. تمامی معلمان اندیشان که به صورت آنلاین تدریس می‌کنند دوره نحوه تدریس آنلاین و استفاده از ابزارهای آموزشی را گذرانده‌اند و به این شیوه آموزشی مسلط هستند.

چطور از اندیشان استفاده کنید؟

انتخاب معلم خصوصی آنلاین

انتخاب معلم خصوصی

با مشاهده رزومه، قیمت و نظر دانش آموزان، معلم مورد نظر خود را انتخاب کنید.

هزینه کلاس خصوصی

هزینه کلاس

هزینه کلاس را متناسب با تعداد جلسات مورد درخواست خود به صورت آنلاین پرداخت کنید.

برگزاری کلاس با معلم خصوصی آنلاین

برگزاری کلاس

برای برگزاری کلاس آنلاین یا حضوری، اندیشان با شما تماس گرفته و زمان کلاس را با شما مشخص می‌کند.

قیمت تدریس خصوصی در اندیشان

هزینه تدریس هر معلم در اندیشان براساس عوامل زیر تعیین می‌گردد:

1- سابقه تدریس و رزومه معلم
2- نمره مصاحبه
3- امتیازی که دانش‌آموزان به معلم می‌دهند.

قیمت تدریس خصوصی آنلاین در اندیشان به دلیل کاهش هزینه‌های رفت و آمد 20 درصد از کلاس حضوری کمتر است.

همین حالا اولین معلم خصوصی خود را انتخاب کنید!

مطالب و مفاهیم درسی که مشکل دارید را اگر هر چه زودتر یاد بگیرید، مطالب بعدی را راحت‌تر و سریع‌تر می‌آموزید. این موضوع باعث می‌شود از درس خواندن بیشتر لذت ببرید و تمرین‌های بیشتری را حل کنید. پس همین امروز با گرفتن کلاس خصوصی آنلاین یا حضوری، اولین تغییر را در مسیر یادگیری خود ایجاد کنید و تا یک ماه بعد پیشرفت خود را در درس مورد نظر ببینید.

فیلدهای دلخواه برای نمایش را انتخاب کنید. سایر فیلدها مخفی می شود. برای ترتیب دلخواه فیلدها را به محل دلخواه بکشید و رها کنید.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
مقایسه
علاقمندی ها 0